Site Haritası
AnaSayfaEvden Eve NakliyatKurumsal TaşımacılıkLojistikDepolamaHakkımızdaİletişim

Taşıma Faliyetlerimiz
Taşıma Maliyeti
Taşıma Öncesi
Taşıma Aşamaları
Ambalajlama
Araçlarımız
Nakliye İstek Formu
Hızlı Linkler
Kargo
Uluslarası Taşımacılık
Depolama
Foto Galeri
 
 
Gebze Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.

Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve nakliyat firması' evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir. Gebze Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.
Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli
eşyalarınız taşınırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.


Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Gebze Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.

Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Gebze Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.